World Vision T645D4 FM
Т2 тюнер з підтримкою радіо FM, кабельного ТВ та зручним доступом до безкоштовного ефірного телебачення T2 в Україні.
600,00 ₴
Артикул:
33014
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
33014
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
World Vision T645D4 FM ТВ приймач цифрового телебачення (DVB-T2, DVB-C, радіо FM)
Новинка 2024 року World Vision T645D4 FM – Модель з підтримкою кодека H.265 HEVC виконана в стильному металевому корпусі, має нову апаратну платформу з продуктивним процесором NationalChip GX6706S5 та нову графічну оболонку.
Тюнер має високу чутливість прийому DVB-T/T2 та DVB-C сигналу, забезпечує стабільну трансляцію та якісне цифрове зображення на екрані вашого телевізора. В приймачі з’явилася підтримка частот FM діапазону. Тепер у новому розділі меню можно відсканувати та зберегти улюблені FM радіостанції, доступні у вашому регіоні.
ТВ приставка World Vision T645D4 FM підтримуе можливість підключення до мережі інтернет через сумісні USB Wi-Fi адаптери на чіпсетах Ralink RT5370 і Mediatek 7601, завдяки цьому розширюються функції і стають доступні: оновлення ПЗ по мережі, плеєр IPTV, онлайн-кінозал MEGOGO з величезною медіатекою фільмів, серіалів та мультфільмів, яка відкрита у вільний доступ без підписки. Підтримка трансляцій по мережі через DLNA DMR на екран телевізора будь-якого медіа контенту з вашого смартфона. Просто встановіть відповідний додаток на смартфон.
Вбудований медіаплеєр з підтримкою кодека AC3 та відеокодека H.265 HEVC дозволить комфортно переглядати записані на USB накопичувач серіали, фільми та інший медіаконтент.
У новому програмному забезпеченні реалізовані функції синхронізації часу по мережі інтернет, завантаження в режимі очікування при аварійному відключення електрики, стартове завантаження телеприставки в режимі IPTV плеєра, регулювання яскравості LED дисплея як в робочому режимі, так і режимі очікування.
Корпус пристрою виконаний з металу, на лицьовій панелі розташований чотиризначний семісегментний LED дисплей що відображує час або номер активного каналу, в лівій частині під назвою моделі розташовані кнопки: POWER, MENU, CH +, CH -, праворуч від дисплею розташован USB роз’єм стандарту 2.0.Тильна сторона телеприставки містить всі необхідні виходи для підключення до телевізора: ANT(RF) IN, HDMI, AV OUT 3.5 jack, другий порт USB 2.0 та зручний роз’єм C8 для кабеля живлення. Програмне забезпечення адаптовано таким чином, що підходить на всі телеприставки World Vision побудовані на платформі GX6706S5.
Комплект поставки
- ТВ приймач
- Кабель живлення
- Кабель AV 3.5 Mini Jack на 3 RCA
- Пульт ДК
- Батарейки 2 шт. тип ААА
- Онлайн інструкція (за QR кодом)
- Електронна гарантія за серійним номером
| Тип | ТВ Ресивер |
|---|---|
| Стандарти цифрового ТВ | Ефірний DVB-T/T2, Кабельний DVB-C |
| Розміщення | Внутрішнє |
| Інтерфейс / Роз'єми | RF Антений вхід, HDMI Вихід, AV вихід 3.5 jack, 2xUSB 2.0, AC IN C8 |
| Живлення ефірної антени | Підтримує – 5В |
| Підтримка Wi-Fi | Є – USB Wi-Fi адаптери на чіпах MT7601, RT5370 |
| Роздільна здатність відео | 576i, 576p, 720i, 720p, 1080i, 1080p |
| Формат відеофайлів | DAT, MKV, MOV, MP4, MPG, TP, TRP, TS, VOB |
| Відеокодеки | H.264, H.265, M-JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| Аудіокодеки | MPEG-1 Layer 1,2, PCM/HE-AAC V1.0, АС3/Dolby Digital |
| Додатки | DLNA DMR клієнт, IPTV плеєр, Медіа плеєр, Новини RSS, Погода |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Чіпсет / Процесор | GX6706S5 |
| Оперативна пам'ять | 64MB |
| Вбудована пам'ять | 4MB |
| Дисплей | 7-сегментний 4-х символьний |
| Led індикація | Ні |
| Живлення | AC 100-240V 50/60Hz |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 124x65x31 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.




















Відгуки
Відгуків немає, поки що.