World Vision T644M3+ FM
Т2 тюнер з підтримкою радіо FM, кабельного ТВ та зручним доступом до безкоштовного ефірного телебачення T2 в Україні.
490,00 ₴
Артикул:
33091
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
33091
World Vision T644M3+ FM ТВ приймач цифрового телебачення (DVB-T2, DVB-C, радіо FM)
Нова телеприставка World Vision T644M3+ FM. Модель базується на високопродуктивному процесорі NationalChip GX6705S5, підтримує прийом цифрового ТВ в стандартах ефірного DVB-T/T2 та кабельного DVB-C телебачення. Також в приймачі з’явилася підтримка частот FM діапазону. Тепер у новому розділі меню можна відсканувати та зберегти улюблені FM радіостанції, доступні у вашому регіоні.
Як і у всіх нових моделях цифрових телеприставок World Vision, присутня можливість підключення пристрою до бездротової мережі через зовнішні сумісні USB Wi-Fi адаптери на чипсеті Ralink RT5370 або Mediatek 7601. При підключенні до мережі інтернет користувач отримує додатковий програмний функціонал, це оновлення програмного забезпечення через мережу інтернет, інформація про прогноз погоди на тиждень в додатку “Погода”, плеєр IPTV для перегляду інтернет трансляцій ТВ каналів, онлайн-кінозал MEGOGO з величезною медіатекою фільмів, серіалів та мультфільмів, яка відкрита у вільний доступ без підписки. Підтримка трансляцій по мережі через DLNA DMR на екран телевізора будь-якого медіа контенту з вашого смартфона. Просто встановіть відповідний додаток на смартфон.
Вбудований медіаплеєр з підтримкою кодека AC3 дозволить комфортно переглядати записані на USB накопичувач серіали, фільми та інший медіаконтент.
У новому програмному забезпеченні реалізовані функції синхронізації часу по мережі інтернет, завантаження в режимі очікування при аварійному відключення електрики.
Відмінність World Vision T644M3+ FM перед іншими ТВ приставками нового модельного ряду, це наявність світлодіодного LED дисплея та кнопок управління на лицьовій панелі корпусу, зовнішній блок живлення, дана модель займає бюджетний ціновий сегмент пристроїв. Програмне забезпечення адаптовано таким чином, що підходить на всі телеприставки World Vision побудовані на платформі GX6705S5.
Комплект поставки
- ТВ приймач
- Блок живлення
- Кабель AV 3.5 Mini Jack на 3 RCA
- Пульт ДК
- Батарейки 2 шт. тип ААА
- Онлайн інструкція (за QR кодом)
- Електронна гарантія за серійним номером
| Тип | ТВ Ресивер |
|---|---|
| Стандарти цифрового ТВ | Ефірний DVB-T/T2, Кабельний DVB-C |
| Розміщення | Внутрішнє |
| Інтерфейс / Роз'єми | RF Антений вхід, HDMI Вихід, AV вихід 3.5 jack, 2xUSB 2.0, DC IN 5V |
| Живлення ефірної антени | Підтримує – 5В |
| Підтримка Wi-Fi | Є – USB Wi-Fi адаптери на чіпах MT7601, RT5370 |
| Роздільна здатність відео | 576i, 576p, 720i, 720p, 1080i, 1080p |
| Формат відеофайлів | DAT, MKV, MOV, MP4, MPG, TP, TRP, TS, VOB |
| Відеокодеки | H.264, M-JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| Аудіокодеки | MPEG-1 Layer 1,2, PCM/HE-AAC V1.0, АС3/Dolby Digital |
| Додатки | DLNA DMR клієнт, IPTV плеєр, Медіа плеєр, Новини RSS, Погода |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Чіпсет / Процесор | GX6705S5 |
| Оперативна пам'ять | 64MB |
| Вбудована пам'ять | 4MB |
| Дисплей ONLY FILTER | Без дисплея |
| Led індикація | Так |
| Живлення | DC 5V/1.2A |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 148x90x30 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.