Комплект для ТВ World Vision T644B FM + USB Wi-Fi адаптер
Т2 тюнер з підтримкою радіо FM, кабельного ТВ та зручним доступом до безкоштовного ефірного телебачення T2 в Україні.
780,00 ₴
Артикул:
33032-KTWF-7
У наявності
У наявності
У наявності
Комплект для ТВ World Vision T644B FM + USB Wi-Fi адаптер
Даний комплект містить в собі World Vision T645B комбінований ТВ приймач цифрового та супутникового телебачення. В комплекті присутній Мережевий USB Wi-Fi адаптер Gi 7601 з антеною, який додатково дає змогу при підключенні до бездротової мережі Wi-Fi користуватися програмним функціоналом – це оновлення ПЗ по мережі, плеєр IPTV, інформацію про прогноз погоди на тиждень в додатку “Погода”, онлайн-кінозал Мегого з величезною медіатекою фільмів, серіалів і мультфільмів.
Комплект поставки
- ТВ приймач
- Блок живлення
- Кабель AV 3.5 Mini Jack на 3 RCA
- Пульт ДК
- Батарейки 2 шт. тип ААА
- USB Wi-Fi адаптер в упаковці ZIP Lock
- Онлайн інструкція (за QR кодом)
- Електронна гарантія за серійним номером
| Тип | ТВ Ресивер |
|---|---|
| Стандарти цифрового ТВ | Ефірний DVB-T/T2, Кабельний DVB-C |
| Розміщення | Внутрішнє |
| Інтерфейс / Роз'єми | RF Антений вхід, HDMI Вихід, AV вихід 3.5 jack, 2xUSB 2.0 |
| Живлення ефірної антени | Підтримує – 5В |
| Підтримка Wi-Fi | Є – USB Wi-Fi адаптери на чіпах MT7601, RT5370 |
| Роздільна здатність відео | 576i, 576p, 720i, 720p, 1080i, 1080p |
| Формат відеофайлів | DAT, MKV, MOV, MP4, MPG, TP, TRP, TS, VOB |
| Відеокодеки | H.264, M-JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| Аудіокодеки | MPEG-1 Layer 1,2, PCM/HE-AAC V1.0, АС3/Dolby Digital |
| Додатки | DVBFinder, IPTV плеєр, Медіа плеєр, Новини RSS, Погода |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Чіпсет / Процесор | GX6705S5 |
| Оперативна пам'ять | 64MB |
| Вбудована пам'ять | 4MB |
| Дисплей | 7-сегментний 4-х символьний |
| Led індикація | Так |
| Живлення | AC 100-240V 50/60Hz |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 135х80х30 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.















Відгуки
Відгуків немає, поки що.