World Vision T625D5
Відмінне рішення у стильному металевому корпусі. T625D5 надає доступ до безкоштовного ефірного телебачення в усіх регіонах України.
600,00 ₴
Артикул:
32974
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
32974
World Vision T625D5 ТВ приймач цифрового телебачення (DVB-T2, DVB-C)
World Vision T625D5 – модель з підтримкою кодека H.265 HEVC виконана в стильному металевому корпусі, має нову апаратну платформу з продуктивним процесором NationalChip GX6702S5 та нову графічну оболонку.
Тюнер має високу чутливість прийому DVB-T/T2 та DVB-C сигналу, забезпечує стабільну трансляцію та якісне цифрове зображення на екрані вашого телевізора.
ТВ приставка World Vision T625D5 підтримуе можливість підключення до мережі інтернет через сумісні USB Wi-Fi адаптери на чіпсетах Ralink RT5370 і Mediatek 7601, завдяки цьому розширюються функції і стають доступні: оновлення ПЗ по мережі, плеєр IPTV, онлайн-кінозал MEGOGO з величезною медіатекою фільмів, серіалів та мультфільмів, яка відкрита у вільний доступ без підписки. Приємною новинкою стала підтримка трансляцій по мережі через DLNA DMR на екран телевізора будь-якого медіа контенту з вашого смартфона. Просто встановіть відповідний додаток на смартфон.
Вбудований медіаплеєр з підтримкою кодека AC3 та відеокодека H.265 HEVC дозволить комфортно переглядати записані на USB накопичувач серіали, фільми та інший медіаконтент.
У новому програмному забезпеченні реалізовані функції синхронізації часу по мережі інтернет, завантаження в режимі очікування при аварійному відключення електрики, стартове завантаження телеприставки в режимі IPTV плеєра, регулювання яскравості LED дисплея як в робочому режимі, так і режимі очікування.
Корпус пристрою виконаний з металу, на лицьовій панелі розташований чотиризначний семісегментний LED дисплей що відображує час або номер активного каналу, праворуч від дисплею розташован USB роз’єм стандарту 2.0.Тильна сторона телеприставки містить всі необхідні виходи для підключення до телевізора: ANT(RF) IN, HDMI, AV OUT 3.5 jack, другий порт USB 2.0 та роз’єм DC IN 5V для блока живлення. Програмне забезпечення адаптовано таким чином, що підходить на всі телеприставки World Vision побудовані на платформі GX6702S5.
Комплект поставки
- ТВ приймач
- Блок живлення
- Кабель AV 3.5 Mini Jack на 3 RCA
- Пульт ДК
- Батарейки 2 шт. тип ААА
- Онлайн інструкція (за QR кодом)
- Електронна гарантія за серійним номером
| Тип | ТВ Ресивер |
|---|---|
| Стандарти цифрового ТВ | Ефірний DVB-T/T2, Кабельний DVB-C |
| Розміщення | Внутрішнє |
| Інтерфейс / Роз'єми | RF Антений вхід, HDMI Вихід, AV вихід 3.5 jack, 2xUSB 2.0, DC IN 5V |
| Живлення ефірної антени | Підтримує – 5В |
| Підтримка Wi-Fi | Є – USB Wi-Fi адаптери на чіпах MT7601, RT5370 |
| Роздільна здатність відео | 576i, 576p, 720i, 720p, 1080i, 1080p |
| Формат відеофайлів | DAT, MKV, MOV, MP4, MPG, TP, TRP, TS, VOB |
| Відеокодеки | H.264, M-JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| Аудіокодеки | MPEG-1 Layer 1,2, PCM/HE-AAC V1.0, АС3/Dolby Digital |
| Додатки | DLNA DMR клієнт, IPTV плеєр, Медіа плеєр, Новини RSS, Погода |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Чіпсет / Процесор | GX6702S5 |
| Оперативна пам'ять | 64MB |
| Вбудована пам'ять | 4MB |
| Дисплей | 7-сегментний 4-х символьний |
| Led індикація | Ні |
| Живлення | DC 5V/1.2A |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 124x65x31 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.





















Відгуки
Відгуків немає, поки що.