Кронштейн для ТВ Hannibal IH-C45 26-52″
Надійне та продумане кріплення для телевізора вагою до 50 кг. та стандартизованим розміром VESA від 200×200 до 400×400 мм, включаючи всі проміжні розміри.
510,00 ₴
Артикул:
32878
У наявності
В обранеВ обраному
В обране
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
32878
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Настінний кронштейн Hannibal IH-C45 для LCD або LED телевізора діагоналлю від 26″ до 52″
Для кріплення телевізора або монітора на стіні потрібно телевізійний кронштейн, який забезпечує надійне кріплення і розміщення телевізора в потрібному місці під потрібним кутом.
Кронштейн для телевізора IH-C45 дозволяє закріпити на стіні телевізор діагоналлю від 26 “до 52” і вагою до 50 кг.
Hannibal IH-C45 має та VESA від 200×200 до 400×400 мм, включаючи всі проміжні розміри.
Комплект поставки
- Кронштейн для телевізора
- Набір дюбелів для монтажу на стіну
- Набір болтів та баранчиків для збірки та регулювання кронштейна
- Набір болтів для кріплення ТВ техніки
- Упаковка: картонна коробка
| Тип | Кронштейн для ТВ |
|---|---|
| Інтерфейс / Роз'єми | VESA Max: 400×400 мм |
| Максимальне навантаження | 50 кг. |
| Підтримувана діагональ | 26" – 52" |
| Регулювання | Нахил ±15°, Відстань від стіни 75 мм |
| Додаткові функції | Похилий |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 295x275x85 мм |
| Гарантія міс. | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
Hannibal
Будьте першим, хто залишив відгук на “Кронштейн для ТВ Hannibal IH-C45 26-52″” Скасувати коментар














Відгуки
Відгуків немає, поки що.