Кронштейн для ТВ World Vision 32T 12-32″
Надійне та продумане кріплення для телевізора вагою до 40 кг. та стандартизованим розміром VESA від 75×75 до 200×200 мм, включаючи всі проміжні розміри, виготовлене з матеріалів відмінної якості.
400,00 ₴
Артикул:
32870
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
32870
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Настінний кронштейн з регульованим нахилом World Vision 32T для LCD або LED телевізора діагоналлю від 12″ до 32″
Сучасний кронштейн для телевізора, виготовлений з високоякісної високовуглецевої сталі марки C70W1 (У7) товщиною 1,2 мм зі стандартизованими монтажними отворами VESA. Кронштейн 32T забезпечить надійне кріплення і зручність розміщення телевізора, монітора та іншої техніки в потрібному місці, під потрібним кутом. Модель 32T відмінно підійде для кріплення на стіну ТВ з діагоналлю екрану від 12 до 32 дюймів, масою до 40 кг. і максимальним стандартом VESA до 200×200 мм. Кронштейн комплектується необхідною фурнітурою для складання і монтажу, а також вбудованим рівнем, що дуже зручно для контролю горизонту під час інсталяції.
Комплект поставки
- Кронштейн для телевізора
- Бульбашковий рівень
- Набір дюбелів для монтажу на стіну
- Набір болтів та баранчиків для збірки та регулювання кронштейна
- Набір болтів для кріплення ТВ техніки
- Упаковка: картонна коробка
| Тип | Кронштейн для ТВ |
|---|---|
| Інтерфейс / Роз'єми | VESA Max: 200×200 мм |
| Максимальне навантаження | 40 Кг. |
| Підтримувана діагональ | 12″ – 32″ |
| Регулювання | Нахил ±15°, Відстань від стіни 75 мм |
| Додаткові функції | Похилий |
| Матеріал корпуса | Високовуглецева сталь марки C70W1 (У7) товщиною 1,2 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 255x115x55 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.














Відгуки
Відгуків немає, поки що.