Кронштейн для ТВ World Vision 807 14-42″
Надійне та продумане кріплення для телевізора вагою до 30 кг. та стандартизованим розміром VESA від 75×75 до 200×200 мм, включаючи всі проміжні розміри, виготовлене з матеріалів відмінної якості.
520,00 ₴
Артикул:
32869
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
32869
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Настінний виносний поворотно-похилий кронштейн World Vision 807 для LCD або LED телевізора діагоналлю від 14″ до 42″
Сучасний кронштейн для телевізора, виготовлений з високоякісної високовуглецевої сталі марки C70W1 (У7) товщиною 1,2 мм зі стандартизованими монтажними отворами VESA. Кронштейн 807 забезпечить надійне кріплення і зручність розміщення телевізора, монітора та іншої техніки в потрібному місці, під потрібним кутом. Модель 807 відмінно підійде для кріплення на стіну ТВ з діагоналлю екрану від 14 до 42 дюймів, масою до 30 кг. і максимальним стандартом VESA до 200×200 мм. Кронштейн комплектується необхідною фурнітурою для складання і монтажу.
Комплект поставки
- Кронштейн для телевізора
- Набір дюбелів для монтажу на стіну
- Набір болтів та баранчиків для збірки та регулювання кронштейна
- Набір болтів для кріплення ТВ техніки
- Упаковка: картонна коробка
| Тип | Кронштейн для ТВ |
|---|---|
| Інтерфейс / Роз'єми | VESA Max: 200×200 мм |
| Максимальне навантаження | 30 Кг. |
| Підтримувана діагональ | 14″ – 42″ |
| Регулювання | Нахил ±15°, Поворот ±90°, Відстань від стіни 75 – 450 мм |
| Додаткові функції | Поворотний, Виносний, Похилий |
| Матеріал корпуса | Високовуглецева сталь марки C70W1 (У7) товщиною 1,2 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 295x275x85 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.













Відгуки
Відгуків немає, поки що.