Кронштейн для ТВ World Vision 44T 26-55″
Надійне та продумане кріплення для телевізора вагою до 60 кг. та стандартизованим розміром VESA від 200×200 до 400×400 мм, включаючи всі проміжні розміри, виготовлене з матеріалів відмінної якості.
630,00 ₴
Артикул:
32871
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
32871
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Настінний кронштейн з регульованим нахилом World Vision 44T для LCD або LED телевізора діагоналлю від 26″ до 55″
Сучасний кронштейн для телевізора, виготовлений з високоякісної високовуглецевої сталі марки C70W1 (У7) товщиною 1,2 мм зі стандартизованими монтажними отворами VESA. Кронштейн 44T забезпечить надійне кріплення і зручність розміщення телевізора, монітора та іншої техніки в потрібному місці, під потрібним кутом. Модель 44T відмінно підійде для кріплення на стіну ТВ з діагоналлю екрану від 26 до 55 дюймів, масою до 60 кг. і максимальним стандартом VESA до 400×400 мм. Кронштейн комплектується необхідною фурнітурою для складання і монтажу, а також вбудованим рівнем, що дуже зручно для контролю горизонту під час інсталяції.
Комплект поставки
- Кронштейн для телевізора
- Бульбашковий рівень
- Набір дюбелів для монтажу на стіну
- Набір болтів та баранчиків для збірки та регулювання кронштейна
- Набір болтів для кріплення ТВ техніки
- Упаковка: картонна коробка
| Тип | Кронштейн для ТВ |
|---|---|
| Інтерфейс / Роз'єми | VESA Max: 400×400 мм |
| Максимальне навантаження | 60 Кг. |
| Підтримувана діагональ | 26″ – 55″ |
| Регулювання | Нахил ±15°, Відстань від стіни 75 мм |
| Додаткові функції | Похилий |
| Матеріал корпуса | Високовуглецева сталь марки C70W1 (У7) товщиною 1,2 мм |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 465x165x55 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.














Відгуки
Відгуків немає, поки що.