World Vision PS-23U634
Мережевий фільтр-подовжувач та зарядний пристрій
- 3 євро-розетки;
- 6 USB портів Type-A;
- Потужність заряду до 17Вт.
450,00 ₴
Артикул:
32953
У наявності
Артикул:
32953
Мережевий фільтр-подовжувач на 3 євро-розетки та зарядний пристрій на 6 USB портів World Vision PS-23U634
Корпус виконано в сучасному дизайні із негорючого пластику, контакти виготовлені з застосуванням бронзового сплаву. Подовжувач забезпечить комфортну зону одночасної зарядки смартфона, носимих гаджетів та інших пристроїв. Технологія Auto ID дозволяє автоматично вибирати оптимальну потужність зарядки USB пристроїв, з силою струму до 3,4А. Максимальна потужність заряду до 17Вт. Також мережевий подовжувач має кнопку включення/вимкнення з посрібленими контактами, яка розрахована на тривале використання. Кабель живлення з великим перерізом та зручною довжиною 2 метри. World Vision PS-23U634 безпечний у використанні та підключенні електроприладів до центральної електромережі. Кожна розетка має захисні шторки, що перешкоджають механічному проникненню предметів усередину подовжувача та безпечна для дітей.
Комплект поставки
- Подовжувач пристрій у коробці
| Тип | Подовжувач, Зарядний пристрій |
|---|---|
| Кількість розеток | 3x EU |
| Кількість USB-портів | 6x Type-A |
| Швидка зарядка | 17Вт |
| Вихідний струм | 6x Type-A: З.4А (17W Max) |
| Живлення | AC 100-240V 50/60Hz |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Основний колір | Білий |
| Розмір ДхШхВ | 100x60x28 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.