Кронштейн для ТВ Hannibal CP305 32-55″
Надійне та продумане кріплення для телевізора, виготовлене з матеріалів відмінної якості.
860,00 ₴
Артикул:
32879
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
32879
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Настінний виносний поворотно-похилий кронштейн Hannibal CP102 для LCD або LED телевізора діагоналлю від 32″ до 55″
Для кріплення телевізора або монітора на стіні потрібен телевізійний кронштейн, який забезпечує надійне кріплення і розміщення телевізора в потрібному місці під потрібним кутом.
Кронштейн для телевізора CP305 дозволяє закріпити на стіні телевізор діагоналлю від 32″ до 55″ і вагою до 35 кг. має можливість відсунення від стіни на відстань до 50 см, поворот по горизонталі до +90° / -90° та нахил до +15° / -15° по вертикалі.
Hannibal CP102 має стандартизований розмір кріплення VESA від 100×100 до 400×400 мм.
Комплект поставки
- Кронштейн для телевізора
- Набір дюбелів для монтажу на стіну
- Набір болтів та баранчиків для збірки та регулювання кронштейна
- Набір болтів для кріплення ТВ техніки
- Упаковка: картонна коробка
| Тип | Кронштейн для ТВ |
|---|---|
| Інтерфейс / Роз'єми | VESA Max: 400×400 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг. |
| Підтримувана діагональ | 32" – 55" |
| Регулювання | Нахил ±15°, Поворот ±90°, Відстань від стіни до 500 мм |
| Додаткові функції | Поворотний, Виносний, Похилий |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ДхШхВ | 295x275x85 мм |
| Гарантія міс. | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |














Відгуки
Відгуків немає, поки що.