4G Wi-Fi роутер на SIM з подвійним акумулятором World Vision 4G CONNECT STANDARD
Зручний роутер на сім-карті з акумулятором для бездротового інтернету вдома, на дачі, в офісі, в укритті, на складі, для малих торгових точок.
- 4G WiFi роутер на SIM-карті (Lifecell, Vodafone, Київстар)
- Вбудований потужний 4G модем
- Подвійний акумулятор до 9 годин роботи без світла
- Працює від повербанку (кабель – у комплекті)
- Підключення до 16 пристроїв одночасно
- Підтримка зовнішніх антен (MIMO, 2 SMA-порти)
- 4 Ethernet-порти для дротових пристроїв
- Радіус WiFi — до 50 м
- Вітчизняний бренд, меню українською
- Увага! Роутер поставляється з непід’єднаним акумулятором для безпечного транспортування. Потрібно підключити його самостійно після отримання!
2590,00 ₴
Артикул:
32935
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
32935
World Vision 4G CONNECT STANDARD — сучасний роутер української розробки для організації стабільного інтернету у будь-яких умовах: від міської квартири, офісу, укриття, складських приміщень та торгових точок, до віддалених сільських місцевостей.
Для роздачі Wi-Fi на гаджети та під’єднання дротових пристроїів
Роздає Wi-Fi на смартфони, ноутбуки тощо, а також під’єднується до ПК, Smart TV, телеприставкок, ігрових консолей через порти LAN.
Три варіанти живлення:
- Від звичайної розетки
- Від власного подвійного акумулятора до 9 годин
- Від повербанка (через перехідник, що йде в комплекті).
Просте підключення, налаштування та використання
Вставте SIM-картку і роутер запрацює. Меню українською полегшує налаштування.
Висока швидкість інтернету
Стандарт LTE Cat.4 забезпечує швидкість завантаження/вивантаження до 150 Мбіт/с. Цього достатньо для роботи, навчання, перегляду фільмів у високій якості та відеодзвінків.
Для місць з поганим сигналом – підключення зовнішніх антен MIMO
Якщо сигнал слабкий (наприклад, у підвалі чи далеко за містом), можна під’єднати дві потужні зовнішні антени (через спеціальні SMA гнізда). Забезпечує стабільну, гарну якість сигналу навіть у місцях з дуже поганим покриттям.
Короткі технічні характеристики:
- Стандарт зв’язку: 4G LTE Cat.4 (швидкість до 150 Мбіт/с).
- Автономність: Робота від повербанку або вбудованого акумулятора до 9 годин роботи.
- Технологія MIMO: Підсилення та стабілізація інтернет-сигналу в місцях з поганим покриттям.
- Антени: можна підключити 2 зовнішні антени.
Працює на сімці: Підтримка всіх мобільних операторів України.
4G роутер World CONNECT STANDARD – це автономний, надійний та простий у використанні пристрій, який гарантує стабільний та якісний інтернет.
Комплект поставки:
- Маршрутизатор
- Акумулятор (надходить споживачу від’єднаним задля безпеки транспортування)
- Адаптер живлення
- Перехідник для повербанка
- Онлайн інструкція (за QR кодом)
- Електронна гарантія за серійним номером
| Тип | Wi-Fi Роутер 4G |
|---|---|
| Діапазон Wi-Fi | 2.4ГГц |
| Стандарт Wi-Fi IEEE | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.3, 802.3U |
| Стандарт зв'язку 4G/LTE | LTE Cat.4, FDD-LTE B1/B2/B3/B5/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800 МГц), TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500 МГц) |
| Стандарт зв'язку 3G | DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900 МГц) |
| Стандарт зв'язку 2G | EDGE/GPRS/GSM Quad Band (850/900/1800/1900 МГц) |
| Розміщення | Внутрішнє |
| Інтерфейс / Роз'єми | 1x Слот USIM, 1xUSB 2.0, 4xLAN-порту RJ-45 (10/100 Мбіт/с), 2xSMA external ant., Кнопка WPS, Кнопка Reset, DC IN 5/12V |
| Додатки | WEB інтерфейс управління |
| Антена 4G LTE | Зовнішні 2x SMA знімні |
| Антена Wi-Fi | Внутрішня 5dBi |
| Максимальна швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Гостьова мережа | Є – 2.4ГГц |
| Шифрування / брандмауер | TKIP/AES, WEP 64/128bit, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS (через веб-інтерфейс), Видимість SSID, Фільтр МАС-адресів |
| Підтримка операційних систем | Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, MAC OS X, iPadOS, iOS, Android, UNIX, Linux |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Чіпсет / Процесор | ZTE7520, ZX234220 |
| Оперативна пам'ять | 128MB |
| Вбудована пам'ять | 64MB |
| Дисплей | Індикація режимів |
| Живлення | Акумулятор, DC 12V/1A |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Основний колір | Білий |
| Розмір ДхШхВ | 190x60x180 мм (без антен) |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.

























igor77starik (перевірений власник) –
Отримав роутера через три дні. підключів все працює..але..перше відключення світла роутер працював від батареї..виявилось що батарея не заряджається від мережі..працює лише на павер банку і мережі…на сайті тех підтримку не знайшов
Адміністратор –
Добрий день!
Дякуємо за покупку.
Акумулятор заряджається від блока живлення який є в комплекті.
Oleg Tolstonozhenko (перевірений власник) –
Доставили швидко, працює чудово.
Сергій (перевірений власник) –
Замовив, сплатив і вже через 2-3 години отримав ТТН нової пошти.
Налаштування пристрою просте, можна взагалі нічого не змінювати, буде працювати одразу після встановлення SIM картки.
Алексей –
Пришло время написать отзыв. Брал 5-6 месяцев назад, с двумя аккумуляторами, 5-6 часов держит легко, дольше в счастью не отключали, но заявлено 9-10 часов. С телефона даже не пыталось ловить иннет, а на этом роутере 15-20мб легко. Даже на видео в качестве хватает, но тариф нужен подходящий. Советую!
Носок Андрій (перевірений власник) –
Хороший роутер. Спасає в години без світла! Батарея тримає довго.