Комплект для 4G інтернету Wi-Fi роутер 4G CONNECT STANDARD з акумулятором, антена Energy 4G MIMO Чорна, Кабель 20 м.
⚠️ Метраж коаксіального кабеля ділится навпіл, адже підключення МІМО відбувається за з’єднанням двох роз’ємів SMA.
5260,00 ₴
Артикул:
32935-ENB-20
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Комплект для інсталяції 4G інтернету в умовах поганого прийому з зовнішньою (вуличною) антеною для встановлення на щоглі.
Даний комплект містить в собі 4G Wi-Fi роутер Connect Standard з акумулятором резервного живлення, антену Energy 4G MIMO Чорна, коаксіальний кабель 20м, 4хF-роз’єма та 2хSMA перехідники. Що дає змогу повноцінно користуватися швидкісним 4G інтернетом у місцях з поганим зв’язком. А Завдяки акумуляторній батареї з’являється можливість користуватись інтернетом навіть без електрики до 9 годин.
Комплект поставки
- Маршрутизатор
- Акумулятор
- Адаптер живлення
- Антена Energy 4G MIMO Чорна
- Кріплення для антени
- F-роз’єм F58T – 4 шт.
- Перехідник штекер SMA (male) – гніздо F – 2 шт.
- Коаксіальний високочастотний кабель 20 м. пог.
- Онлайн інструкція (за QR кодом)
- Електронна гарантія за серійним номером
| Тип | 4G Комплект |
|---|---|
| Діапазон Wi-Fi | 2.4ГГц |
| Стандарт Wi-Fi IEEE | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.3, 802.3U |
| Стандарт зв'язку 4G/LTE | LTE Cat.4, FDD-LTE B1/B2/B3/B5/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800 МГц), TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500 МГц) |
| Стандарт зв'язку 3G | DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900 МГц) |
| Стандарт зв'язку 2G | EDGE/GPRS/GSM Quad Band (850/900/1800/1900 МГц) |
| Розміщення | Внутрішнє |
| Інтерфейс / Роз'єми | 1x Слот USIM, 1xUSB 2.0, 4xLAN-порту RJ-45 (10/100 Мбіт/с), 2xSMA external ant., Кнопка увімкнення, Кнопка WPS, Кнопка Reset, DC IN 5/12V |
| Додатки | WEB інтерфейс управління |
| Антена 4G LTE | Зовнішні 2x SMA знімні |
| Антена Wi-Fi | Внутрішня 5dBi |
| Максимальна швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Гостьова мережа | Є – 2.4ГГц |
| Шифрування / брандмауер | TKIP/AES, WEP 64/128bit, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS (через веб-інтерфейс), Видимість SSID, Фільтр МАС-адресів |
| Підтримка операційних систем | Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, MAC OS X, iPadOS, iOS, Android, UNIX, Linux |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Чіпсет / Процесор | ZTE7520, ZX234220 |
| Оперативна пам'ять | 128MB |
| Вбудована пам'ять | 128MB |
| Дисплей | Індикація режимів |
| Живлення | Акумулятор, DC 12V/1A |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Основний колір | Білий |
| Розмір ДхШхВ | 190x60x180 мм (без антен) |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.
Супутні товари
-


4G Wi-Fi роутер на SIM з подвійним акумулятором World Vision 4G CONNECT STANDARD
Оцінено в 4.20 з 52590,00 ₴ -


4G Wi-Fi роутер MIMO з подвійним акумулятором на 14 годин World Vision 4G CONNECT MICRO 2+
Оцінено в 4.67 з 52290,00 ₴ -


-

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.