4G LTE USB модем WiFi роутер ZTE MF79U з виходом під антену MIMO TS9
4G модем-роутер Wi-Fi
- Потужний 4G модем
- Працює з 4G від Lifecell, Vodafone та Київстар
- 2 виходи під антену TS9
- Cлот для карти пам’яті microSD до 32 Гб
1460,00 ₴
Артикул:
33043
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
33043
ZTE MF79U – кишеньковий універсальний пристрій, який поєднує в собі і usb-модем, і wi-fi роутер, і flash накопичувач. З його допомогою можна легко підключитися до Інтернету в будь-якому місці, повноцінно користуватися його можливостями при відсутності доступу до широкосмугової мережі. обота в мережах Київстар, Vodafone, lifecell. Швидкість завантаження: до 150 Мбіт/сек у режимі 4G LTE, до 43,2 Мбіт/сек у режимі 3G HSPA/DC-HSPA+. WiFi 802.11 b/g/n 2,4 ГГц, до 10 одночасних підключень. Можливість підключення зовнішньої антени, підтримка технології MIMO.
Пристрій виконаний у класичному корпусі з білого пластику зі знімною кришкою. На передній панелі розташовані два індикатори – рівень сигналу стільникового оператора та активність WiFi модуля. На бічній грані – два роз’єми TS9 для підключення зовнішньої антени, що підсилює. Слот для SIM-карти розташовується під кришкою, що знімається, яка зсувається в бік від USB порту. Тут ви знайдете і слот для карти пам’яті microSD до 32 Гб. Навіщо в модемі цей слот спитаєте ви? Встановивши в модем карту пам’яті, на ній можна зберігати потрібні користувачеві файли і надавати до них доступ не тільки самому собі, а й деяким користувачам, які підключені до бездротової мережі Wi-Fi модему.
| Тип | Wi-Fi Роутер 4G |
|---|---|
| Діапазон Wi-Fi | 2.4ГГц |
| Стандарт Wi-Fi IEEE | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Стандарт зв'язку 4G/LTE | FDD-LTE B1/B2/B3/B5/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800 МГц), TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500 МГц) |
| Стандарт зв'язку 3G | DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900 МГц) |
| Стандарт зв'язку 2G | EDGE/GPRS/GSM Quad Band (850/900/1800/1900 МГц) |
| Розміщення | Носимий пристрій |
| Інтерфейс / Роз'єми | 2х роз'єм під антену TS9, 1xUSB 2.0, 1xMicro SD card |
| Додатки | WEB інтерфейс управління |
| Антена 4G LTE | Зовнішні 2х TS9 знімні |
| Максимальна швидкість Wi-Fi | 150 Мбіт/с |
| Шифрування / брандмауер | WEP 64/128bit, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Підтримка операційних систем | Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, MAC OS X, iPadOS, iOS, UNIX, Linux |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Дисплей | Без дисплея |
| Живлення | USB DC 5V |
| Основний колір | Білий |
| Розмір ДхШхВ | 101.5 х 30.5 х 14 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
ZTE
Вам також може сподобатися…
Супутні товари
-


4G Wi-Fi роутер на SIM з подвійним акумулятором World Vision 4G CONNECT STANDARD
Оцінено в 4.20 з 52590,00 ₴ -


-


-
























Відгуки
Відгуків немає, поки що.