Mecool KM2 Netflix Android TV 10 2/8GB
Зручний та яскравий Android TV Box
- Bluetooth пульт з голосовим управлінням
- Google Assistant
- Сhromecast
- Netflix
- Amazon Prime Video
2790,00 ₴
Артикул:
32916
У наявності
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Артикул:
32916
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Mecool KM2 Netflix Android TV Box на офіційній операційній системі Android TV 10
Смарт ТВ приставка працює на потужному чіпсеті Amlogic S905X2-B з 64-розрядним чотирьохядерним процесором ARM® Cortex™ A53 і графічним процесором ARM G31™ MP2 та має сертифіковану підтримку Netflix 4K. TV Box обладнаний 2Гб ОЗУ і 8Гб флеш-пам’яті, яку можна збільшити за допомогою карти microSD. Підключення до мережі Інтернет забезпечить вбудований новий модуль WiFi, який підтримує частоту Wi-Fi 2,4 і 5 ГГц, а також 10/100/ Ethernet LAN для забезпечення стабільного та швидкісного зв’язку. Присутня підтримка технології Bluetooth версії 4.2, а робота на операційній системі Android TV 10 дає користувачам кращий досвід потокового передавання, високу швидкість роботи та більшу продуктивність.
Комплект поставки
- Смарт ТВ приставка
- Блок живлення
- Кабель HDMI
- Пульт дистанційного керування
- Інструкція
- Електронна гарантія за серійним номером
| Тип | Smart TV |
|---|---|
| Розміщення | Внутрішнє |
| Інтерфейс / Роз'єми | SPDIF Оптичний, HDMI Вихід, AV вихід 3.5 jack, 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1xMicro SD card, 1xLAN-порт RJ-45 (10/100 Мбіт/с), DC IN 12V |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований 5.0 |
| Підтримка Wi-Fi | Вбудований 2.4/5 Ghz, 802.11 a/b/g/n/ac |
| Роздільна здатність відео | 576i, 576p, 720i, 720p, 1080i, 1080p, 2160p, UltraHD 4K, 60 кадрів/с |
| HDR | HDR10, HDR10+, HLG HDR processing |
| Формат відеофайлів | AVI, DAT, M2TS, MKV, MOV, MP4, MPG, TP, TRP, TS, VOB |
| Відеокодеки | VP8, VP9, AV1, H.264, H.265, M-JPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| Аудіокодеки | HE-AAC, MS12, АС3/Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos Passthrough |
| Додатки | Netflix, Сhromecast, Play Маркет ATV, Google Assistant, IPTV плеєр, Miracast, YouTube, YouTube Music, Медіа плеєр |
| Операційна система | Android TV 10 |
| Чіпсет / Процесор | Amlogic S905X2-B |
| Графічний прискорювач | GPU Mali-G31 MP2 |
| Оперативна пам'ять | 2GB |
| Вбудована пам'ять | 8GB |
| Led індикація | Так |
| Живлення | DC 12V/1A |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Основний колір | Білий |
| Розмір ДхШхВ | 110x110x24 мм |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Супутні товари
-


-
Акція!


Mecool KM7 Android TV 11 2/16GB
2240,00 ₴Оригінальна ціна: 2240,00 ₴.2030,00 ₴Поточна ціна: 2030,00 ₴. -


-
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.