4G Wi-Fi роутер World Vision 4G CONNECT MICRO 2
Компактний 4G роутер на сім-карті для інтернет-зв’язку у місцях без кабельного інтернету – наприклад, на дачі, у МАФах, в банкоматах, кавових автоматах, для виїздних торгових точок, у новобудові, тимчасовому житлі, для використання у подорожі.
- Працює на SIM-карті Київстар, Vodafone та Lifecell
- Вбудований 4G модем
- 2 роз’єми для зовнішніх антен
- 1 порт для під’єднання дротового пристроя
- Працює від повербанка (перехідник у комплекті)
- Радіус WiFi — до 50 м
- Підключення по WiFi до 16 пристроїв одночасно
- Вітчизняна розробка, меню українською
- Доставка Новою поштою, для ЗСУ – безкоштовна.
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
1760,00 ₴
Артикул:
32930
У наявності
Артикул:
32930
🚚 Доставка по Україні 1–2 дні. Самовивіз з Києва.
Не потребує налаштування
Щоб активувати роутер, потрібно тільки вставити робочу сімку та ввімкнути пристрій. Він сам налаштується й почне працювати. Для додаткових налаштувань є зручне зрозуміле меню українською.
Для інтернету без світла
4G роутер World Vision 4G CONNECT MICRO 2 може живитися від повербанку через спеціальний перехідник, який йде у комплекті до пристрою.
Висока швидкість інтернету та підсилення сигналу
Стандарт LTE Cat.4 забезпечує завантаження та вивантаження даних до 150 Мбіт/с.
Wi-Fi працює на частоті 2,4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с.
А технологія MIMO та можливість підключення двох зовнішніх антен підсилює та стабілізує інтернет-сигнал у зонах з поганим покриттям.
Інтернет для декількох пристроїв одночасно
Wi-Fi для бездротових гаджетів – смартфонів, планшетів тощо (до 16 пристроїв), і через LAN-порт – для підключення одного мережевого – наприклад, стаціонарного комп’ютера або телевізора.
Комплект поставки
- Маршрутизатор
- Адаптер живлення
- Перехідник для повербанка
- Онлайн інструкція (за QR кодом)
- Електронна гарантія за серійним номером
| Тип | Wi-Fi Роутер 4G |
|---|---|
| Діапазон Wi-Fi | 2.4ГГц |
| Стандарт Wi-Fi IEEE | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.3, 802.3U |
| Стандарт зв'язку 4G/LTE | LTE Cat.4, FDD-LTE B1/B2/B3/B5/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800 МГц), TDD-LTE B38/B39/B40/B41 (2600/1900/2300/2500 МГц) |
| Стандарт зв'язку 3G | DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900 МГц) |
| Стандарт зв'язку 2G | EDGE/GPRS/GSM Quad Band (850/900/1800/1900 МГц) |
| Розміщення | Внутрішнє |
| Інтерфейс / Роз'єми | 1x Слот USIM, 1xLAN-порт RJ-45 (10/100 Мбіт/с), 2xRP-SMA external ant., Кнопка WPS, Кнопка Reset, DC IN 5/12V |
| Додатки | WEB інтерфейс управління |
| Антена 4G LTE | Зовнішня 1x RP-SMA знімна |
| Антена Wi-Fi | Внутрішня 5dBi |
| Максимальна швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Гостьова мережа | Є – 2.4ГГц |
| Шифрування / брандмауер | TKIP/AES, WEP 64/128bit, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS (через веб-інтерфейс), Видимість SSID, Фільтр МАС-адресів |
| Підтримка операційних систем | Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, MAC OS X, iPadOS, iOS, Android, UNIX, Linux |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Чіпсет / Процесор | ZX297520V3, RTL8192ES |
| Оперативна пам'ять | 64MB |
| Вбудована пам'ять | 16MB |
| Дисплей | Індикація режимів |
| Живлення | DC 12V/1A |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Основний колір | Білий |
| Розмір ДхШхВ | 120x150x52 мм (без антен) |
| Гарантія міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
Brand
World Vision
Торгова марка World Vision® — це український бренд, створений у 2010 році. Всі наші товари розроблені талановитими українськими інженерами саме для українців, з урахуванням особливостей та потреб вітчизняного ринку й сучасних технологічних тенденцій. World Vision® постійно вдосконалює свою продукцію, пропонуючи розумні рішення для інтернету та домашнього телебачення.

























Ярослав (перевірений власник) –
Вже вдруге купую продукцію World Vision 4G CONNECT. На цей раз це модель Мікро 2 (до цього був звичайний Коннект із акумулятором, що працює без проблем 4-й рік).
Адміністратор (перевірений власник) –
Дякуємо за відгуг.
Дмитро (перевірений власник) –
Купував роутер, щоб організувати через нього резервний канал Інтернет, коли розряджаються джерела бездротового живлення у основного провайдера, і провідний Інтернет зникає. Доставка була дуже швидкою, а пристрій виявився якісним, і виконує свої функції на “відмінно”! Дуже усім задоволений. Дякую!
Олег (перевірений власник) –
Доставили швидко. Працює без нарікань. Простий, зручний. Є порт ethernet для прямого підключення до ПК. Приймає SMS і може надіслати SMS або команду (меню “контакти”).
Якщо встановили новий пакет, при першій активації SIM-карти, потрібно перезавантажити роутер, щоб SIM-карта активувалася. Після цього працює без додаткових налаштувань. Там все налаштовано з коробки. Потрібно змінити тільки пароль WiFi.
Слідкуйте за сигналом на головній сторінці роутера. Чим більше від’ємне значення, тим краще. За замовчуванням у мене було -90dBm. Швидкість до 5 Мбіт/сек. Я відключив антену, стало -100 (тобто краще). Потім зняв заглушку і підключив антену в інше гніздо. Сигнал став -107dBm і швидкість збільшилася до 15 Мбіт/сек. Рекомендую експериментувати з антеною та місцем розміщення роутера.
Володимир –
Підключив все працює. Також пробував від повербанка – також ок. Але чомусь перше підєднання телефону до WiFi довго думає і робив кілька спроб. але потім пробував у вайбері якість без проблем. Зручний компакний тобто як унівесальний можна брати в дорогу в авто чи на дачу